Hakkımızda ARBERK KALIP, 2008 yılında Yönetim Kurulu başkanımız Sn. aykut ARIBAŞ tarafından DÜZCE küçük sanayi sitesinde kurulmuştur. Özverili ve sürekli gelişen bir profil sergileyen ARBERK Kalıp oldukça modern, gelişen Türkiye ihtiyaçlarına cevap veren, sektöründe lider olma yolunda ilerleyen bir firma haline gelmiştir. Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, kendini EPDM kalıpları, TPV kalıpları Makina imalatı ve montajı konusunda lider olmaya adamış dinamik bir firmadır. Modern tesislerimizde etkinliğin ve kalitenin maksimize edilmesi için gerekli her türlü techizat kullanılmaktadır. Ana sanayi firmaları ile işbirliği içerisinde çalışarak oldukça rekabetçi, hızlı gelişen piyasa içerisinde kendine sağlam güvenilir bir yer edinmiştir. 3 yılı aşan bir süredir ana otomotiv sanayi fabrikaları için kalıp tasarım ve makina imalatını yürüten ARBERK KALIP, EPDM ve TPV kalıpları ayrıca makina imalatı ve tasarımı konusunda rekabetci çözümler sunmaktadır. Firmamızın gücü, 3 yıllık başarılı hızlı kaliteli kalıp ve makina temini ile terminlere uygun planlı çalışma stratejisinde saklıdır. Bu unsur, müşterilerimizin global piyasada rekabet etmesine yardımcı olmaktadır. Müşteri odaklı organizasyonel yapıyı desteklemekteyiz. ARBERK KALIP, çalışma ortamından ödün vermeden, çalışanları, tedarikçileri ve toplum için kurumsal vatandaşlığın en yüksek etik standartları ile kararlı büyüme içerisinde sorumluluğunu bilmektedir.

1 kişi bu sayfayı takip ediyor

Tümünü Gör

0 arkadaşın bu sayfayı takip ediyor

Tümünü Gör

ARBERK KALIP Makine Sanayi ve Ticaret Pazarlama İthalat İhracat Limited Şirketi

Hakkımızda
ARBERK KALIP, 2008 yılında Yönetim Kurulu başkanımız Sn. aykut ARIBAŞ tarafından DÜZCE küçük sanayi sitesinde kurulmuştur.
Özverili ve sürekli gelişen bir profil sergileyen ARBERK Kalıp oldukça modern, gelişen Türkiye ihtiyaçlarına cevap veren, sektöründe lider olma yolunda ilerleyen bir firma haline gelmiştir.
Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, kendini EPDM kalıpları, TPV kalıpları Makina imalatı ve montajı konusunda lider olmaya adamış dinamik bir firmadır. Modern tesislerimizde etkinliğin ve kalitenin maksimize edilmesi için gerekli her türlü techizat kullanılmaktadır.
Ana sanayi firmaları ile işbirliği içerisinde çalışarak oldukça rekabetçi, hızlı gelişen piyasa içerisinde kendine sağlam güvenilir bir yer edinmiştir. 3 yılı aşan bir süredir ana otomotiv sanayi fabrikaları için kalıp tasarım ve makina imalatını yürüten ARBERK KALIP, EPDM ve TPV kalıpları ayrıca makina imalatı ve tasarımı konusunda rekabetci çözümler sunmaktadır. Firmamızın gücü, 3 yıllık başarılı hızlı kaliteli kalıp ve makina temini ile terminlere uygun planlı çalışma stratejisinde saklıdır. Bu unsur, müşterilerimizin global piyasada rekabet etmesine yardımcı olmaktadır.
Müşteri odaklı organizasyonel yapıyı desteklemekteyiz. ARBERK KALIP, çalışma ortamından ödün vermeden, çalışanları, tedarikçileri ve toplum için kurumsal vatandaşlığın en yüksek etik standartları ile kararlı büyüme içerisinde sorumluluğunu bilmektedir.

Şirketinin Profesyonel Alanları

"Sanayii tabanlı meslek odaklı" emekborsasi.com iş arayanlara sosyal medyada iletişim olanaklarıyla kariyer fırsatları sunuyor. Sanayii firmalarının iş ilanları kariyer bölümünde iş arayan meslek sahiplerine duyuruluyor.